ЗОО ТАКСИ


   
01.09.2019    

Перевезення домашніх тварин в Кропивницькому

Вам потрібно таксі для тварин в вашому місті? Чи збираєтеся Вашого улюбленця отвездті на дачу? До ВЕТЕРЕНАР? Треба взяти вихованця з собою просто так, за компанію? "Зоотаксі" пропонує розумне рішення - замовте зоотаксі в нашій службі.
 
Наше не дороге зоотаксі допоможе Вам і вашому вихованцеві організувати комфортну поїздку по місту, а для того що б ви, і ваш улюбленець чуствовали себе спокійно і комфортно, а водій таксі не боявся, що його вкусять або подряпав, необхідно дотримуватися кількох правил перевезення тварин у нашому таксі для тварин.
Правило перевезення тварин в зоотаксі
 
дрібні тварини, такі як: тхори, хом'яки, морські свинки, кішки, повинні бути в спеціальних сумках або переноска;
птиці в клітинах;
для перевезення великих тварин, наприклад: собак великої породи, необхідно взяти з собою підстилку, що б закрити сидіння, і одягнути на собаку намордник.
Як відправити тварина без господаря?
 
  Обставини бувають різні, і іноді, з якихось причин, Ви не можете відвезти вашого вихованця на дачу до бабусі, до родичів або знайомих. Що робити?
 
  Відповідь проста: замовити зоотаксі з кур'єром, тобто відправити Вашого вихованця в дорогу самостійно. Відправивши Вашого вихованця в дорогу самостійно, Ви можете бути впевнені в доставки Вашого вихованця в цілісності й схоронності.
 
Три головних правила при перевезенні тварини з кур'єром, без господаря:
про такий випадок потрібно обов'язково повідомити диспетчеру, або вказати в коментарях до замовлення, що тварина поїде без господаря.
таке замовлення зоотаксі оплачується відразу.
водієві повідомляється контакт людини, до якого Ваш улюбленець їде в гості.

Адрес этой страницы: http://zootaxi.pp.ua/clause.aspx?id=190  
© 2012 «ЗОО ТАКСИ». При использовании материалов ссылка на "ЗОО ТАКСИ" обязательна.